yarielys logo

+48 721 300 766

Chcesz abyśmy szybko ODDZWONILI?

X
logo

Lokalizacja

GDYNIA – MIASTO W KTÓRYM SZUM MORZA SPOTYKA SIĘ Z MIEJSKIM GWAREM

Inwestycja Yarielys Residence znajduje się w centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii handlowej miasta ulicy Świętojańskiej, gdzie znajdziemy nowoczesne obiekty handlowo-usługowe, a także kawiarnie i restauracje.

W okolicy znajdują się widokowe tereny parkowe Kamiennej Góry i urokliwa plaża miejska wraz z bulwarem nadmorskim, a tylko nieco dalej rozległe i urozmaicone lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, które sprzyjają licznym aktywnościom sportowym.

Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, w niedalekiej odległości znajdują się przystanki autobusowe, przystanek SKM Wzgórze Maksymiliana oraz dworzec kolejowy. Wielbicieli żeglarstwa i sportów wodnych ucieszy bliskość największej mariny jachtowej na polskim wybrzeżu Bałtyku – Mariny Gdynia.

W zasięgu pieszego spaceru jest także największe centrum handlowo-rozrywkowe w Polsce Północnej – Riviera, które zaspokoi zapotrzebowanie na zakupy i rozrywkę. Gdynia jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi miastami Trójmiasta oraz Gdańskim Portem Lotniczym.

Kontakt

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu.

Mostostal S.A. jest administratorem Twoich danych osobowych znajdujących się w formularzu i są one przetwarzane w celu wykonania Twojego zapytania. Informacje o Twoich prawach, danych kontaktowych naszych i inspektora ochrony danych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania znajdują się tutaj: Więcej informacji