yarielys logo

+48 721 300 766

Chcesz abyśmy szybko ODDZWONILI?

X
logo

Deweloper

 

Inwestycja została zaprojektowana przez zespół specjalistów z wieloletnim stażem. Od lat kompleksowo zajmujemy się całym procesem realizacji inwestycji – od pozyskania gruntów, poprzez proces inwestycyjny aż do przekazania obiektu do użytkowania.

Mostostal jest doświadczoną firmą z branży deweloperskiej, która wyrosła z branży budowlanej, a obecnie działa w obszarze budownictwa kubaturowego i deweloperskiego; zarówno w segmencie budownictwa mieszkaniowego, jak komercyjnego.

Fundamentem firmy jest interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów, od lat zajmujących się segmentem dewelopersko-budowlanym.

Nasza filozofia to pełna kontrola nad całością procesu inwestycji; od stworzenia optymalnej koncepcji oferty, poprzez pozyskiwanie gruntów, realizację i wykonawstwo – aż do przekazania obiektu do użytkowania. Naszą pozycję na rynku ugruntowały zrealizowane z sukcesem projekty, a także stosowanie bezpiecznych dla środowiska technologii i materiałów.

To właśnie dzięki dbałości o jakość usług i rzetelność jesteśmy liderem na rynku. Portfolio naszej firmy jest zróżnicowane i obejmuje realizacje dewelopersko-budowlane, hotelowo-kongresowe oraz obiekty o charakterze rekreacyjnym.

Gwarantujemy wysoki standard oraz dbałość o szczegóły, zapewniając, że jesteśmy pewnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.

Dbamy o twoją przystań w Trójmieście — ZESPÓŁ MOSTOSTAL

Kontakt

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu.

Mostostal S.A. jest administratorem Twoich danych osobowych znajdujących się w formularzu i są one przetwarzane w celu wykonania Twojego zapytania. Informacje o Twoich prawach, danych kontaktowych naszych i inspektora ochrony danych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania znajdują się tutaj: Więcej informacji